Рекомендації експертів щодо щеплення дітей від COVID-19

Теми:
МОЗ може рекомендувати всім дітям від 12 років щеплюватися від COVID-19

Вакцинація дітей від коронавірусуБезпечність приміщень і території: п’ять документів-доказів

Усім дітям від 12 до 18 можуть рекомендувати вакцинуватися від коронавірусу вакциною Pfizer.

Таку інформацію зазначив глава Національної технічної групи експертів із питань імунізації Федір Лапій в інтерв’ю медичній експертці ЮНІСЕФ Катерині Булавіновій.

Як відзначив експерт, НТГЕІ проголосувала за те, щоби рекомендувати Міністерству охорони здоров’я зробити вакцину доступною для всіх дітей від 12 років. Рекомендації мають розглянути на засіданні в міністерстві найближчої п’ятниці.

«В Україні є тільки одна вакцина, дозволена для дітей. Це вакцина Pfizer», — повідомив Федір Лапій на запитання стосовно вакцини, рекомендованої дітям.

Окрім того, він розповів, що в Китаї вже дозволили CoronoVac для дітей, молодших 12 років, але в Україні ці зміни не передбачено інструкцією.

Зокрема, голова НТГЕІ акцентував, що не йдеться про те, щоби не пускати до школи невакцинованих дітей.

Варто нагадати, що до цього МОЗ рекомендувало щеплювати дітей лише у випадку високого ризику ускладнень від хвороби або виїзду за кордон.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Екологічне виховання дошкільників

Як організувати екологічне виховання в дитячому садку, форми роботи з дошкільниками, поради вихователям та інструменти екологічного виховання
84422

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62223

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді