Скільки шкіл працюватимуть у разі червоної карантинної зони

Теми:
Понад 900 шкіл зможуть працювати в разі введення червоної карантинної зони — очільник МОЗ

Робота шкіл у червоній карантинній зоніНакази з основ­ної діяльності: що потрібно знати керівнику

Щонайменше в 900 закладах освіти першою дозою вакциновано всіх учителів.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко під час засідання Кабінету Міністрів.

«Ще перебуваючи в жовтому рівні епіднебезпеки, понад 900 шкіл досягли 100% охоплення вакцинацією вчителів хоча б однією дозою вакцини проти COVID-19. Відповідно, повний курс вакцинації вони завершать уже найближчим часом і зможуть працювати навіть у разі впровадження червоного рівня епідемічної небезпеки», — наголосив керівник відомства.

Окрім того, очільник міністерства охорони здоров’я зазначив, що наказ про розширення переліку професій, представники яких обов’язково повинні мати щеплення від ковіду, вже на погодженні з іншими органами влади.

Варто нагадати, що раніше заступниця міністра освіти та науки повідомляла, що на дистанційному навчанні зараз перебувають 3300 закладів освіти.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43146

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4036

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26487

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді