Реалізація Декларації про безпеку шкіл зміниться

Уряд ухвалив зміни до плану заходів щодо реалізації Декларації про безпеку шкіл»

Реалізація Декларації про безпеку шкіл зазнає певних змін

Як працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

28 липня, під час засідання Кабінету Міністрів України було прийнято розпорядження «Про внесення змін до пункту 3 плану заходів щодо реалізації Декларації про безпеку шкіл». Документ спрямований на врегулювання порядку раннього попередження та евакуації учасників освітнього процесу в разі атаки або ризику нападу на заклад освіти.

Якщо під час освітнього процесу життю та здоров’ю здобувачів освіти або працівників закладу загрожує небезпека, тоді цінність якості освіти зменшується. Саме тому дуже важливим є питання збереження закладів освіти як безпечного простору в умовах збройних конфліктів. 

Водночас, створення безпечного освітнього середовища складається з багатьох компонентів, зокрема організації та проведення заходів у закладах освіти для створення безпечних умов перебування учасників освітнього процесу. Однією з передумов є наявність чітких процедур реагування та неухильне їх дотримання всіма учасниками.

Для цього Національна поліція України підготувала проєкт наказу Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки України, метою якого є створення безпечного освітнього середовища, удосконалення порядку реагування на факти нападу або ризики нападу на заклад освіти та оперативного інформування в органах (підрозділах) Національної поліції України. 

Окрім того, проєктом передбачався б порядок дій працівників освіти щодо раннього попередження та евакуації в разі нападу або ризику нападу на заклад освіти; порядок та організація дій посадових осіб органів (підрозділів) поліції щодо раннього попередження та евакуації учасників освітнього процесу в разі нападу або ризику нападу на заклад освіти.

За матеріалами КМУ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді