ЗДО та початкову школу не закриватимуть на карантин

Теми:
Заклади дошкільної, початкової та спеціальної освіти працюватимуть офлайн незалежно від рівня епіднебезпеки

Карантин у дитсадку та початковій школіБезпечність приміщень і території: п’ять документів-доказів

Кабінет Міністрів послабив вимоги щодо відвідування учнями й вихованцями закладів дошкільної освіти, 1-х — 4-х класів шкіл і спеціальних закладів середньої освіти.

Таку інформацію зазначив міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет.

Як повідомив очільник Міносвіти, відвідування цих закладів учнями й дітьми не залежатиме від рівня епідемічної небезпеки.

«Вважаємо доцільним передбачити відвідування закладів освіти для здобувачів дошкільної освіти, учнів спеціальних закладів загальної середньої освіти та учнів 1-х — 4-х класів закладів загальної середньої освіти незалежно від рівня епідемічної небезпеки», — акцентував Сергій Шкарлет.

Окрім того, пізніше в своєму Telegram-каналі міністр освіти наголосив, що умова щодо наявності 80% вакцинованого персоналу не поширюватиметься на заклади дошкільної освіти, спеціальні заклади загальної середньої освіти та 1-4 класи.

«Вони продовжуватимуть працювати в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм», — написав керівник МОН Сергій Шкарлет.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
48148

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді