Кількість дітей в дитсадках зменшується

Основною причиною зниження охоплення дітей дошкільною освітою є відсутність укриттів

Зменшення кількості дітей в дитсадках

Готовність до роботи влітку: експрес-перевірка

Внаслідок війни в Україні зростає відсоток дітей, які не охоплені дошкільною освітою.

Відповідну інформацію зазначили в Державній службі якості освіти щодо підсумків проведення моніторингового дослідження щодо забезпечення доступу до дошкільної освіти.

Як йдеться в повідомленні, за останні три роки кількість дитсадків у територіальних громадах зменшилася на 1,5%. Основною причиною зниження відсотка охоплення дітей дошкільною освітою є відсутність укриттів у дитсадках.

Окрім того, ще однією з причин такого зменшення в Держслужбі називають скорочення кількості вихованців: кількість дітей дошкільного віку у відвіданих громадах зменшилася на 16%.

69% опитаних керівників дитсадків повідомили про зменшення кількості дітей у зв’язку з виїздом родин за кордон чи до інших регіонів.

Згідно з інформацією місцевих органів управління освітою, частка дітей, які не відвідують дитсадки, протягом минулих років зменшувалася. Проте цьогоріч кількість дітей, які не охоплені дошкільною освітою, зросла майже до 22%, найбільше — у Кіровоградській, Львівській, Миколаївській та Одеській областях.

За матеріалами Держслужби якості освіти

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Як скласти освітню програму: від теорії до практики

Освітня програма — обов’язковий документ ЗДО. Педагогічні колективи мають право обирати для використання в роботі чинні освітні програми, перелік та особливості реалізації яких обговорює та схвалює педагогічна рада закладу дошкільної освіти.
23932

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
31147

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді