МОН обіцяє не примушувати вчителів до щеплення

Теми:
Примушувати вчителів до щеплень, щоб досягти бажаного рівня вакцинованих, у школах не будуть

Обов'язкова вакцинація для педагогівЗа якої умови працюватимуть заклади освіти, якщо посилять карантин

Вчителів у закладах освіти не примушуватимуть до щеплень від COVID-19, для того щоб досягти бажаного рівня вакцинованих педагогічних працівників.

Таку інформацію повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час ефіру програми «Сніданок з 1+1».

«Ніхто не буде примушувати вакцинуватись, оскільки у кожної людини можуть бути індивідуальні медичні протипоказання, наприклад, алергія», — наголосив очільник Міносвіти.

Окрім того, керівник освітнього відомства акцентував, що під час візиту до Житомирської області та спілкування з учителями регіону, він переконався, що вчителі достатньо оптимістично сприйняли нову норму про необхідність вакцинації 80 % педагогічного колективу школи для забезпечення освітнього процесу, оскільки всі хочуть повернутись до звичайного навчання і проводити освітній процес в повноформатному режимі.

«І самі батьки до цього підштовхують педагогічних працівників. Але це від нашої свідомості залежить, якщо ми хочемо мати здорову націю, мати повноцінний освітній процес — вакцинуватись треба. Примусової вакцинації не може бути. Якщо немає 80% вакцинованого педагогічного персоналу освітній процес відбуватиметься у дистанційному або змішаному форматах», — зазначив Сергій Шкарлет.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
46980

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді