До 1 вересня мають створити комфортні й безпечні умови для повернення до школи

Міністерство освіти і науки України анонсувало ініціативу «Школо, ми разом!», яка спрямована на відновлення освітнього процесу у закладах освіти

До 1 вересня мають створити комфортні й безпечні умови для повернення до школи

Як сформувати безпечне і здорове освітнє середовище

Таку інформацію повідомили на сайті МОН.

У бюджеті виділено 1,5 млрд гривень на шкільні укриття. Проте цього не вистачить, щоб облаштувати необхідну кількість сховищ для безпечного навчання дітей.

Понад 305 тисяч учнів потребують трансферу до закладів освіти з інших населених пунктів. Субвенції 1 млрд гривень з державного бюджету недостатньо, щоб закупити необхідну кількість шкільних автобусів.

За кошти, передбачені бюджетом для друку шкільних підручників, можна видати приблизно 65 % підручників для учнів 6 класу, шрифтом Брайля, з історії України для 5 класу та для шкіл із навчанням мовами національних меншин з усіх предметів для 5-6 класів.

Лише 1 із 4 учнів має персональний гаджет для навчання. Без необхідного матеріального та технічного забезпечення неможливо говорити про якісну освіту.

У МОН закликають бізнеси, неприбуткові організації, благодійні фонди, партнерські й донорські організації, лідерів думок стати партнерами в цьому проєкті.

Як допомогти 

  • фінансова й матеріальна підтримка обраного напряму (укриття, автобуси, гаджети, підручники);
  • експертна допомога у розробленні програм і тренінгів для учнів та вчителів (з надолуження освітніх втрат, дебюрократизації).

Як долучитися

Щоб допомогти команді МОН, представників бізнесу, неприбуткові організації, благодійні фонди, партнерські і донорські організації, лідерів думок просять зв’язатися за адресою — [email protected].

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Активності для дошкільнят

Влітку діти охочі до експериментів та відкриттів. Скористайтеся цим і проведіть для старших дошкільників літню розвагу на свіжому повітрі: з рухливою грою за методикою Карла Орфа, віршами, піснями, іграми і квітковим дизайном
20225

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді