Влітку презентують план реформування освіти

МОН і Мінцифри розробляють план реформи освіти, який презентують у липні

Влітку презентують план реформування освіти

Індивідуальна програма розвитку: форма з підказками

Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України, розповів про зміни в освіті під час дискусії «Діалоги про відновлення України».

Міністерство освіти і науки та Міністерство цифрової трансформації представлять план змін орієнтовно у липні цього року.

Реформа системи освіти буде спрямована на інновації в країні й формування іншого мислення у поколінь, що підростають. Також реформа буде покликана зберегти цінності, які актуальні для українського суспільства і здатні забезпечити розвиток нації.

У плані реформ буде визначено компетентності, стандарти, програми, освітню мережу, які необхідні для розвитку, зокрема у сфері технологій.

.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1597

Готуємо дитину до школи за допомогою рухливих ігор

Під час рухливої гри дитина реалізує одразу два природні прагнення — гратися і постійно рухатися. Пропонуємо дві рухливі гри, які допоможуть розвинути у дитини довільність, увагу та координацію
2720

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді