Стартував Всеукраїнський онлайн-марафон для територіальних громад

Онлайн-марафон для територіальних громад

Галузева угода на 2021—2025 роки: ЩО В ПРІОРИТЕТАХ

Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад України спільно з Цифровим видавництвом Експертус організували проведення Всеукраїнського онлайн-марафону для територіальних громад. Всі редакції Цифрового видавництва Експертус об’єдналися з Платформами Асоціації ОТГ для того, щоб допомогти органам місцевого самоврядування у розв’язанні найбільш актуальних завдань та надати відповіді на наболілі запитання.

Всеукраїнський онлайн-марафон охоплюватиме усі сфери діяльності територіальних громад, а спікери максимально детально розкажуть про законодавче врегулювання та алгоритми дій у різних проблемних ситуаціях.

Всеукраїнський онлайн-марафон стартував вже сьогодні, 9 липня. Перший вебінар був присвячений питанням надання відпусток та ведення особових справ в органі місцевого самоврядування, основним спікером якого виступила Ольга Догадіна, провідний експерт Експертус Кадри.

Наступні вебінари будуть присвячені питанням:

  • забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти;
  • утримання закладів охорони здоров’я у ТГ;
  • перевірок з охорони праці в органах місцевого самоврядування;
  • здійснення закупівель;
  • запобігання порушень у діяльності ТГ;
  • фінансування закладів охорони здоров’я та іншим.

Анонси наступних вебінарів Всеукраїнського онлайн-марафону будуть опубліковані на сайтах Асоціації ОТГ та Цифрового видавництва Експертус.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
9953

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12278

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді