У ДСЯО створили громадську раду

До складу ради обрано десять представників інститутів громадянського суспільства

У ДСЯО створили громадську раду

Дератизацію та дезінсекцію: як провести в закладі освіти

До складу громадської ради обрано десять представників інститутів громадянського суспільства.

Рішення було ухвалено під час установчих зборів з формування нового складу громадської ради.

Яка структура 2021/2022 навчального року

Планується, що представники громадської ради будуть долучені до реалізації державної політики у питаннях забезпечення якості освіти.

За словами першого заступника голови служби Олександра Якименка, посилення державно-громадського партнерства є одним з важливих напрямів діяльності Державної служби якості освіти.

«Налагоджена ефективна співпраця з інститутами громадянського суспільства у складі громадської ради дасть можливість службі отримувати зовнішню експертну та фахова допомогу з питань забезпечення якості освіти, а також створювати і вдосконалювати інструменти для її покращення», – зауважив Олександр Якименко.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72650

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді