Чи допускати до закладу освіти невакцинованих дітей?

Ігор Кузін, головний санітарний лікар, зауважив, що невакцинованих дітей, у яких немає протипоказань до щеплення, не треба допускати до шкіл. Для них краще обрати альтернативний формат навчання, наприклад, дистанційний.

Чи допускати до закладу освіти невакцинованих дітей?

Новий лист МОЗ: як виконати норми харчування

Головний санітарний лікар згадав рішення Верховного Суду, який постановив, що законно відсторонити від занять дитину, яка не має щеплень за віком.
Як зазначає головний санітарний лікар – варто зважати на рішення Верховного суду щодо недопуску невакцинованих дітей до шкіл. Крім того, він запропонував запровадити подібні норми в законі про те, щоб не допускати до шкіл дітей, які не вакциновані і не мають на це об’єктивних причин – медичних протипоказів.

«Вони все одно можуть обирати альтернативу – дистанційний формат абощо», – додав Ігор Кузін.

До обов’язкових профілактичних щеплень відносять щеплення проти:

  • туберкульозу;
  • поліомієліту;
  • дифтерії;
  • кашлюку;
  • правця;
  • кору.

Джерело: LIGA.Life

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12261

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72714

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді