Чи будуть вводити обов’язковість вакцинації від COVID-19 для вчителів

Теми:
Поки що в Україні від учителів не вимагають обов'язкового щеплення проти коронавірусу, але в уряді опрацьовують це питання

Вакцинація вчителів

Працівник відмовляється від вакцинації: чи допускати до роботиМіністр освіти і науки України Сергій Шкарлет повідомив, що український уряд опрацьовує механізм введення обов'язкової вакцинації від COVID-19 для педагогічних працівників. Адже вони перебувають у групі дітей та колег і є потенційними носіями вірусу.

«Діти менше хворіють, але вони теж є носіями. Треба подумати про те, можливо, потрібно у кваліфікаційну характеристику професії внести обов'язково або вакцинацію, або ПЛР-тест», — запевнив очільник Міносвіти.

Зокрема, міністр освіти сказав, що спочатку у сфері освіти вакцинуватися хотіли всього 32% співробітників.

Ситуація з вакцинацією у сфері освіти:

  • Нині по школах і садочках на вакцинацію записалось 250 тисяч працівників,
  • В установах вищої освіти і коледжах хочуть вакцинуватися 25 тисяч людей (в середньому по всіх установах це більше ніж 90% всіх співробітників).

Окрім того, Сергій Шкарлет зазначив, що у Києві вже розпочали ревакцинацію працівників сфери освіти. Також міністр сподівається, що «назва вакцини Pfizer дасть ще більший відсоток бажаючих».

Темпи вакцинації в Україні:

  • Від початку кампанії масової вакцинації в Україні вакцинували 978 354 людини. З них 978 352 отримали 1 дозу. Натомість повністю імунізовані, тобто отримали 2 дози, 75 787 громадян.

  • Впродовж минулої доби, 23 травня, щеплення проти коронавірусу отримали всього 1 325 людей. 1 004 з них отримали другу дозу вакцини.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27854

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47530

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42294

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді