На Київщині створили сучасне укриття з підвалу ліцею

Чим обладнали сучасне укриття в Гатному на Київщині та скільки це коштувало

Сучасне укриття на Київщині

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

У Гатному Київської області з підвалу місцевого ліцею створили сучасне укриття. Його обладнали багатьом необхідним, таким як душові кабіни, вентиляція та система відеонагляду.

Таку інформацію зазначає «Суспільне», з посиланням на Facebook сільського голови Гатного Олександра Паламарчука. 

«Ось як із страшного підвального приміщення можна зробити сучасне укриття із повним інтерактивним обладнанням та в подальшому спортивну школу, де дітки після навчання будуть займатися різними видами єдиноборств та танцями», — прокоментував сільський голова.

У дописі Олександр Паламарчук додав фото, на яких видно, що сховище обладнали телевізорами, інтернетом, санвузлами, душовими кабінками, генераторами. Також у ньому є 5 тренерських, 4 зали й інтерактивні дошки.

За словами керівника Гатного, під час створення укриття велику увагу приділили циркуляції повітря: встановили професійну припливно-витяжну вентиляцію з терморегулюванням повітря, яка розрахована до 1000 квадратних метрів. Зокрема,  обладнали два входи-виходи.

Окрім того, це приміщення слугуватиме укриттям і спортивною школою.

Із прозорих закупівель Prozorro відомо, що облаштування такого укриття обійшлося в понад 11 млн гривень (11 170 142 грн).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1597

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2594

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді