Організація дистанційного навчання: як поліпшитиВиклики, які були спричинені поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, сприяли великому поштовху на шляху до діджиталізації освіти в Україні.
Таку інформацію повідомили в Міністерстві освіти і науки України, обговорюючи досягнення освітньої сфери в 2020 році.
Як зазначив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, найважливішим досягненням у 2020 році стало достойне напрацювання алгоритму роботи на період дистанційного навчання.
«Спільними зусиллями батьків, вчителів, здобувачів освіти та громад ми впоралися з викликами, спричиненими COVID-19. Це дало поштовх на шляху до діджиталізації освіти в Україні. Спільно з партнерами продовжуємо роботу, навчаємо вчителів і створюємо нові уроки, платформи, забезпечуємо покриття Інтернетом і знаходимо кошти на технічні можливості», — акцентував очільник Міносвіти Сергій Шкарлет.