Друзі, пропонуємо вам скористатися демодоступом до журналу «Заступник директора школи». Це дасть вам можливість ознайомитися з матеріалами журналу, оцінити його користь та дізнатися більше про життя освітян.
Отримати демодоступ
Журнал «Заступник директора школи» завжди йде у ногу з часом і одним із перших публікує відповіді на ваші запитання. З нового номеру дізнаєтеся про наступне:
Також у журналі — роз’яснення посадовців та експертів, зразки документів, нормативна база для освітян та актуальні новини.
Скористатися демодоступом можуть всі охочі. Для цього потрібно пройти легку реєстрацію.

Так ви зможете ознайомитися з інформацією, переглянути відповіді експертів та оцінити рівень фаховості журналу.

Після реєстрації натисніть кнопку «Отримати демодоступ». Вітаємо! Ви отримали змогу протягом однієї доби ознайомитися з журналом «Заступник директора школи».

Пройти реєстрацію
Будемо раді бачити вас серед наших передплатників!
Також нагадуємо, що розпочалася передплата на друге півріччя. Зателефонуйте за номером 0 800 21 20 12 (безплатно) або завітайте до інтернет-магазину.
Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
Нова редакція Порядку конкурсного відбору підручників запрацює з 1 вересня 2025 року. Розповідаємо про ключові зміни та їхній вплив на роботу шкіл.
Свідоцтво досягнень — документ, який дає розгорнуте уявлення про навчальний поступ дитини в школі. У яких класах НУШ цей документ обов'язковий та як його заповнювати — читайте у статті та скачуйте шаблони свідоцтв
Розуміння критеріїв оцінювання – ваш ключ до ефективного навчання. У цій статті ви знайдете відповіді на питання, як оцінювати знання учнів, як це працює в різних класах і форматах навчання, та як зробити цей процес справедливим і зрозумілим для кожного. Читайте далі, щоб опанувати інструменти, які допоможуть вашим учням досягати кращих результатів!
Приклади коректурних таблиць із описом роботи з ними. Використовуйте в роботі з дошкільниками, щоб розвивати в них увагу, мовлення, пам'ять, мислення, здатність встановлювати зв'язки між предметами та явищами довкілля