Відкриваємо демодоступ до ваших улюблених журналів

Друзі, пропонуємо вам скористатися демодоступом до журналу «Заступник директора школи». Це дасть вам можливість ознайомитися з матеріалами журналу, оцінити його користь та дізнатися більше про життя освітян.

Отримати демодоступ

Журнал «Заступник директора школи» завжди йде у ногу з часом і одним із перших публікує відповіді на ваші запитання. З нового номеру дізнаєтеся про наступне:

Також у журналі — роз’яснення посадовців та експертів, зразки документів, нормативна база для освітян та актуальні новини.

Скористатися демодоступом можуть всі охочі. Для цього потрібно пройти легку реєстрацію. 

Отримайте демодоступ до журналу ― переконайтеся у якості контенту!

Так ви зможете ознайомитися з інформацією, переглянути відповіді експертів та оцінити рівень фаховості журналу.

Отримайте демодоступ до журналу ― переконайтеся у якості контенту!

Після реєстрації натисніть кнопку «Отримати демодоступ». Вітаємо! Ви отримали змогу протягом однієї доби ознайомитися з журналом «Заступник директора школи».  

Отримайте демодоступ до журналу ― переконайтеся у якості контенту!

Пройти реєстрацію

Будемо раді бачити вас серед наших передплатників! 

Також нагадуємо, що розпочалася передплата на друге півріччя. Зателефонуйте за номером 0 800 21 20 12 (безплатно) або завітайте до інтернет-магазину.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43120

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26478

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді