Журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу» — ваш порадник та натхненних

Друзі, пропонуємо не витрачати час та пошукати цікаві матеріали, які поліпшать професійну діяльність, у свіжому числі улюбленого журналу.

ОТРИМАТИ ДЕМОДОСТУП

У травневому числі знайдете підказки від колег:

Щоб ознайомитися з матеріалами журналу, оцінити його користь та дізнатися більше про життя освітян, візьміть демодоступ до журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»

Олена Стаєнна У травневому числі знайдете підказки від колег, як оптимізувати паперову роботу за допомогою електронних карток для моніторингу досягнень дітей. Також мипідготували для вас короткі рекомендації та картку конт­ролю, які стануть упригоді під час перевірки якості організації розваг для дітей.
Залишайтеся з нами та відкривайте для себе нові професійні можливості!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43120

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26477

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді