Окупанти продовжують використовувати освітян і школярів як «живий щит»

Загарбники використовують заклади освіти на тимчасово захоплених територій у власних цілях

Окупанти продовжують використовувати освітян і школярів як «живий щит»

Як сформувати безпечне і здорове освітнє середовище

Таку інформацію повідомили у зведенні Генштабу ЗСУ.

«Російські окупанти продовжують використовувати навчальні заклади тимчасово захоплених територій у власних цілях, облаштовують в них свої військові об’єкти, прикриваючись “живим щитом” - школярами та викладацьким складом», – зазначено у повідомленні.

Так, у місто Скадовськ Херсонської області впродовж останніх днів прибули підрозділи російських окупаційних військ з числа мобілізованих. Особовий склад розміщують у будівлях закладів освіти.

Також окупанти примушують освітян продовжувати освітній процес з обов’язковим відвідуванням занять дітьми.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43120

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26478

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді