У столиці для випускників буде організовано групове навчання

Столичним школам рекомендовано змінити звичну систему на групове навчання

Групове навчання випускників Києва

Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

Столичним закладам освіти рекомендовано змінити у травні-червні звичну класно-урочну систему на індивідуалізоване групове навчання учнів випускних 9-х та 11-х класів.

Таку інформацію зазначили у рекомендаціях київського Департаменту освіти і науки.

Мета відповідного переходу на групове навчання — це подолання освітніх розривів, поглиблення та систематизації знань учнів випускних класів.

Як повідомляють у столичному департаменті освіти, такі практики організації навчання засвідчили свою ефективність у попередні роки.

Зокрема, заклади освіти отримали рекомендації щодо внесення змін до своєї роботи, створивши умови для очного навчання більшої кількості учнів. Серед таких: перенести початок уроків на більш ранній час, що дозволить організувати проведення уроків у декілька змін.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді