Результати моніторингу будуть опубліковані лише в особистих кабінетах учасників

Дані дослідження є конфіденційними та будуть оприлюднені лише в узагальненому вигляді

Персональні результати моніторингуЯк підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

Державна служба якості освіти, яка відповідатиме за проведення моніторингу результатів навчання з математики та української мови серед учнів 6-х та 8-х класів, не публікуватиме персоналізовані дані тестування школярів.

Таку інформацію зазначили на сайті Держслужби щодо початку підготовки реалізації проєкту дослідження якості освіти.

Для цього моніторингу було відібрано 300 закладів освіти з усіх регіонів України. 

Під час дослідження будуть вивчені результати навчання учнів щодо засвоєння тем за два роки навчання — 5-6-ті та 7-8-мі класи відповідно.

Дані, які опрацьовуватимуться у процесі моніторингу, будуть конфіденційними та оприлюднюватимуться лише в узагальненому вигляді.

Як сформувати безпечне і здорове освітнє середовище

Результати свого тестування зможуть побачити лише учні у власному кабінеті на платформі Всеукраїнської школи онлайн.

Окрім того, Державна служба якості освіти не публікуватиме та не надаватиме результати окремо взятої школи чи класу директору чи педагогам.

Як повідомив голова Держслужби Руслан Гурак, отримана інформація стане основою для подальшого регулярного відстежування результатів навчання учнів та формування певних висновків за результатами двох-трьох років такого моніторингу.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143170

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86577

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47018

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді