Як застосувати нове Положення про атестацію педагогічних працівників

МОН опублікувало лист до освітніх управлінців, що роз’яснює нюанси застосування Положення про атестацію педагогічних працівників.

Як застосувати нове Положення про атестацію педагогічних працівників

Положення про атестацію педагогів: ЩО ВРАХУВАТИ

Зверніть увагу на основні моменти атестації педагогів, зокрема:

  • Педагогам, які успішно пройшли сертифікацію і мають відповідні сертифікати, проходження сертифікації зараховується як проходження чергової (позачергової) атестації із присвоєнням наступної кваліфікацційної категорії, педагогічного звання. Зарахування сертифікації здійснюється один раз протягом строку дії сертифіката педагогічного працівника.
  • Успішне проходження сертифікації є підставою для присвоєння педагогічному працівникові відповідної кваліфікаційної категорії та/або педагогічного звання без урахування тривалості міжатестаційного періоду та без проведення будь-яких додаткових заходів, пов’язаних із вивченням і оцінюванням його дія­льності, професійних компетентностей. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол засідання атестаційної комісії

Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.
23112

Атестаційний лист педагога

Перед керівником закладу освіти постає питання оформлення документації з атестації. А педагогу, що атестуєтесь, цікаво, за якими критеріями буде оцінюватися робота. Допоможемо розібратися з птанням Атестаційного листа у статті.
30206

Атестація педагогів: що нового

Як цьогоріч провести атестацію педагогів, якими нормативними документами керуватися та що врахувати – поради у статті.
165489

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді