Педагоги самостійно визначатимуть тему Першого уроку у 2015/2016 навчальному році, яка має відповідати принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, що затверджена наказом МОН України від 16.06.2015 № 641
МОН України оприлюднило лист «Про тематику Першого уроку в 2015/2016 навчальному році» від 24.07.2015 №1/9-354.
Тема Першого уроку у 2015/2016 навчальному році має відповідати принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, що затверджена наказом МОН України від 16.06.2015 № 641.
При обранні теми, підготовці і проведенні уроку доцільно звернути увагу на історію українського державотворення, розвитку та зміцнення держави, історії державних символів України, зазаначено у листі.
Це може бути урок-роздум про історичну долю, сьогоднення і переспективи України. Доречно буде також запросити на урок ветеранів і учасників російсько-української війни, волонтерів.
Для учнів початкової школи МОН України пропонує тему уроку «Чим може пишатися українець?». Під час уроку можна переглянути серію мультфільмів патріотичної спрямваності «Це — наше і це — твоє!» з подальшим їх обговоренням.
Матеріал статті ви зможете використати:
при підготовці до виступу на батьківських зборах як класний керівник чи психолог;
у консультаціях батьків з питань адаптації учнів 5 класу до навчання в базовій (основній) школі;
для самоосвіти як вчитель.
Засідання педагогічної ради — важлива частина роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо функції педагогічної ради та особливості підготовки до засідань.
Виберіть конспект заняття або майстер-клас із художньої праці, що найбільше сподобається вашим вихованцям
Нетрадиційні техніки малювання в дитячому садку для дошкільників: презентація, зразки, алгоритми. Які образотворчі техніки посильні для дітей у молодшій, середній та старшій групах
Долучіть дошкільників до художньо-продуктивної діяльності зі створення іграшок з паперу, картону, ниток. Зробіть із картону та ниток таксу або сконструюйте з паперу лева. Підкажіть дітям, що персонажів для театру також можна виготовити з паперу, наприклад, свинку — для настільного театру, а цілу сімейку котів — для вистави пальчикового театру