У школах більше уваги приділятимуть вивченню іноземних мов

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на канал Messenger — Експертус Освіта! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк повідомив, що в школах буде збільшено кількість годин на вивчення іноземних мов

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк дав доручення збільшити кількість годин на вивчення іноземних мов у середній школі. Про це він повідомив в інтерв’ю «Еспрессо.ТВ».

На скільки конкретно годин буде збільшено навантаження, А. Яценюк не уточнив.

«Світ змінився і для того, щоб ти був конкурентним в цьому світі, ти повинен знати багато іноземних мов — це ще одне джерело для того, щоб отримувати знання. Саме тому я дав доручення збільшити кількість годин в середній школі на вивчення іноземних мов», — заявив А. Яценюк.

Нагадаємо,  з наступного року іспит з англійської буде обов'язковим для всіх випускників шкіл і проходитиме у форматі Державної підсумкової атестації. 

додаток

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як політика «Освіта для життя» змінює українську школу

Упровадження комплексної політики МОН «Освіта для життя», яка є продовженням реформи НУШ, розпочалося у вересні 2025 року. Які зміни вже відбулися у школах, а які очікуються до 2030 року? Яку користь вчителям дають інструменти цифрової платформи «Освіта для життя»? Про все це — далі у статті
126

Що треба знати про накази з адміністративно-господарських питань

Робота з наказами має здійснюватися за певними законами, дотримання яких — запорука юридичної сили та достовірності цих документів, а відтак й успішної діяльності закладу. Розглянемо, які накази відносять до наказів з адміністративно-господарських питань та як розрізняти ці накази та накази з основної діяльності
75727

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді