У школах може з'явитися статеве виховання

Президент має розглянути петицію про обов’язкове статеве виховання в школах, яку підтримали українці

У школах може з'явитися статеве виховання

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

Предмет статевого виховання важливий, бо дозволить учням отримати необхідні знання для збереження свого здоров'я та безпеки.

Сексуальне виховання – це не лише про секс, а про широке коло питань, що цікавлять дитину на етапах дорослішання, так зазначають в ЮНІСЕФ.

Також статеве виховання допоможе дітям краще розуміти себе, власне тіло, статеву ідентичність та сексуальність, дбати про своє здоров'я і попереджувати ризики статевих захворювань.

Крім того, така практика уже давно впроваджується в країнах Європи. 

⇒ Виховна робота вчителя початкових класів

 

 

Джерело: 24 Канал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43147

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4036

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26487

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді