Знизився рівень демократизації управління у вишах

Під час воєнного стану рішення органів влади дозволяють обійти обмеження щодо посади керівника

Знизився рівень демократизації управління у вишах

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

Деякі рішення органів влади у період воєнного стану дозволяють «обійти» обмеження щодо обіймання посади керівника відповідного закладу вищої освіти не більш як два строки.

Таку інформацію повідомили у звіті Аналітичного центру Університету Грінченка.

У звіті зазначають, що з метою сприяння демократизації управління в українських університетах з 2014 року законодавчо закріплено норми про те, що одна й та сама особа «не може бути керівником відповідного закладу вищої освіти більше ніж два строки». Однак, це змінилося у період воєнного стану. 

«Так, способом обійти обмеження щодо обіймання посади керівника відповідного ЗВО не більш як два строки є реорганізація закладу вищої освіти, наслідком якої є утворення «нового» університету з дещо зміненою назвою, який за формальними ознаками є іншою юридичною особою. Керівник «попереднього» університету отримує можливість очолювати «новий» університет упродовж ще двох строків по п’ять років», – зазначено у звіті.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
198630

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6257

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді