Понад 1350 педагогів узяли участь у першому етапі сертифікації, що передбачає ЗНО фахових знань і умінь

Як провести тарифікацію педагогів
В Україні розпочалась сертифікація вчителів, які працюють у початкових класах.
Таким чином, понад 1350 педагогів узяли участь у першому етапі сертифікації, що зі свого боку передбачало зовнішнє незалежне оцінювання фахових знань і умінь освітян.
Як попередньо зазначили регіональні центри оцінювання якості освіти, явка педагогів на пункти тестування становила понад 95%.
Загальна кількість завдань тесту складала 100. На їх виконання учасникам тестування було відведено 180 хвилин.
Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту незалежного тестування — 100.
Другий етап сертифікації педагогів — це самооцінювання власної педагогічної майстерності. До цього етапу будуть допущені учасники, які наберуть щонайменше 60 балів за тестування.
Результати незалежного тестування педагогів та інформація про допущення до участі в наступному етапі сертифікації будуть розміщені в електронних кабінетах учасників сертифікації не пізніше 28 березня.
Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
У школах часто виникають ситуації, коли складно знайти вчителя, який може провести уроки замість колеги. Наприклад ситуація, коли вчитель фізики відмовляється заміняти уроки математики, чи вчитель літератури — уроки історії, і їм заміну оплачують не за 14 тарифним розрядом, а за 11-м, без надбавок за категорію, яку вони мають за своїм предметом. Як організувати та правильно оплатити заміну уроків — читайте у статті
З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
Внутрішньошкільний контроль, моніторинг педагогічних процесів і явищ — ціла наука, а вміння успішно його здійснити — мистецтво. Не вдаючись у деталі, окреслимо основні моменти внутрішньошкільного контролю.
Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ