Парламентський Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує парламенту прийняти за основу проєкт закону про ДПА
Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати Проєкт закону передбачає проведення ДПА для учнів 9 та 11 класів з 4 обов'язкових предметів.
Таку інформацію повідомив голова освітнього комітету Верховної Ради Сергій Бабак.
Відповідно до законопроєкту, планується з 2024 року ДПА випускників базової та старшої школи проводити з 4 обов’язкових предметів. Серед них: українська мова, математика, історія України та іноземна мова (крім російської).
«Це стосується випускників 9-х та 11-х класів з наступного навчального року. Для початкової школи ДПА буде з меншої кількості предметів», – зазначив голова профільного комітету Верховної Ради.
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.