Методичні об’єднання музичних керівників

Публікації тематичного числа журналу «Музичний керівник», які містять поради-підказки, алгоритми дій, планувальні таблиці, тести, сценарії інтерактивних ігор, допоможуть зробити багатоаспектну роботу методичного об’єднання не лише ефективною, а й цікавою

«Якщо ви маєте яблуко і я маю яблуко і ми обміняємося ними, то все одно матимемо по одному яблуку. Але якщо ви маєте ідею і я маю ідею і ми обміняємося цими ідеями, то зрештою матимемо вже по дві ідеї». Це блискуче спостереження Бернарда Шоу допомагає зрозуміти потенційну успішність співпраці однодумців. У педагогічній царині аналогом такої співпраці є діяльність методичних об’єднань.

Для семимильних кроків уперед методичному об’єднанню достатньо мати одного педагога-ходака, який здатен рухатися у семимильному вимірі. Він умотивує сімох, що пливуть за течією зі швидкістю «в одну милю». Однак просте колекціонування ідей, нехай і найпрогресивніших, — не панацея, воно не зрушить з місця особистісний творчий важіль у бік розвитку. Тому не жонглювання ефектними вигадками, далекими як зоряні світи, а втілення їх у практичну роботу — ось що має значення. Дізнатися про те, як багатоаспектну роботу методичного об’єднання можна зробити не лише ефективною, а й цікавою, допоможуть публікації тематичного числа журналу «Музичний керівник», які містять поради-підказки, алгоритми дій, планувальні таблиці, тести, сценарії інтерактивних ігор тощо.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
9911

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
33

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді