Відтепер субвенція на підготовку робітничих кадрів може спрямовуватися не лише на здійснення заходів з оптимізації мережі професійно-технічних навчальних закладів, а й інших навчальних закладів державної та комунальної власності, які надають послуги з підготовки кваліфікованих робітників на умовах державного замовлення
Відповідно до постанови КМУ від 17.07.2015 № 490 субвенція на підготовку робітничих кадрів спрямовується на оплату поточних видатків професійно-технічних та інших навчальних закладів державної та комунальної власності, які надають послуги з підготовки кваліфікованих робітників на умовах державного замовлення.
Для того, щоб спрямувати субвенцію на підготовку робітничих кадрів на капітальні видатки таких навчальних закладів, потрібно забезпечити:
- у повному обсязі потребу у поточних видатках на бюджетний період за рахунок субвенції;
- відсутність простроченої бюджетної заборгованості за захищеними видатками навчальних закладів.
Окрім цього, субвенція може спрямовуватися на здійснення заходів з оптимізації мережі зазначених навчальних закладів (раніше — лише з оптимізації мережі професійно-технічних навчальних закладів).
Залишки коштів за субвенцією на кінець бюджетного періоду зберігатимуть на рахунках відповідних місцевих бюджетів і використовуватимуть у наступному бюджетному періоді з урахуванням цільового призначення субвенції (раніше на поточне утримання, крім заробітної плати) та на оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів.
Місцеві бюджети отримуватимуть освітню субвенцію двічі на місяць до 10 та 25 числа (а не як раніше — щодекади).
Матеріал статті ви зможете використати:
при підготовці до виступу на батьківських зборах як класний керівник чи психолог;
у консультаціях батьків з питань адаптації учнів 5 класу до навчання в базовій (основній) школі;
для самоосвіти як вчитель.
Засідання педагогічної ради — важлива частина роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо функції педагогічної ради та особливості підготовки до засідань.
Виберіть конспект заняття або майстер-клас із художньої праці, що найбільше сподобається вашим вихованцям
Нетрадиційні техніки малювання в дитячому садку для дошкільників: презентація, зразки, алгоритми. Які образотворчі техніки посильні для дітей у молодшій, середній та старшій групах
Долучіть дошкільників до художньо-продуктивної діяльності зі створення іграшок з паперу, картону, ниток. Зробіть із картону та ниток таксу або сконструюйте з паперу лева. Підкажіть дітям, що персонажів для театру також можна виготовити з паперу, наприклад, свинку — для настільного театру, а цілу сімейку котів — для вистави пальчикового театру