Субвенція на підготовку робітничих кадрів: зміни у розподілі видатків

Відтепер субвенція на підготовку робітничих кадрів може спрямовуватися не лише на здійснення заходів з оптимізації мережі професійно-технічних навчальних закладів, а й інших навчальних закладів державної та комунальної власності, які надають послуги з підготовки кваліфікованих робітників на умовах державного замовлення

Відповідно до постанови КМУ від 17.07.2015 № 490 субвенція на підготовку робітничих кадрів спрямовується на оплату поточних видатків професійно-технічних та інших навчальних закладів державної та комунальної власності, які надають послуги з підготовки кваліфікованих робітників на умовах державного замовлення.

Для того, щоб спрямувати субвенцію на підготовку робітничих кадрів на капітальні видатки таких навчальних закладів, потрібно забезпечити:

  • у повному обсязі потребу у поточних видатках на бюджетний період за рахунок субвенції;
  • відсутність простроченої бюджетної заборгованості за захищеними видатками навчальних закладів.

Окрім цього, субвенція може спрямовуватися на здійснення заходів з оптимізації мережі зазначених навчальних закладів (раніше — лише з оптимізації мережі професійно-технічних навчальних закладів).

Залишки коштів за субвенцією на кінець бюджетного періоду зберігатимуть на рахунках відповідних місцевих бюджетів і використовуватимуть у наступному бюджетному періоді з урахуванням цільового призначення субвенції (раніше на поточне утримання, крім заробітної плати) та на оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів.

Місцеві бюджети отримуватимуть освітню субвенцію двічі на місяць до 10 та 25 числа (а не як раніше — щодекади).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Булінг у школі: що робити педагогам

Учні часто забувають про дисципліну та повагу до педагогів. Підготуйтеся до різних ситуацій. Адже булінг часто проявляється й у ставленні учнів до педагогів
32351

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді