КМДА планує впровадити єдиний освітній цифровий простір

Впровадження системи передбачає комплексну перепідготовку освітніх працівників

Цифровий освітній простір

Як працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

У столичних закладах освіти запровадять єдиний освітній цифровий простір.

Планується створення платформи, що об’єднає всіх учасників освітнього процесу та відіграватиме роль спеціалізованої закритої соцмережі. 

Відповідну ідею презентували в Київській міській держадміністрації. 

Згідно з планом, у кожного учня буде ID-профіль, до якого буде прив’язуватися освітня хронологія та історія навчальної успішності.

Як впоратися з емоційними складнощами: поради

Зокрема планується, що ця платформа дозволить перевести документообіг в електронний формат, тож освітня документація буде захищена від фізичного знищення та доступна в режимі онлайн.

Впровадження системи передбачає комплексну перепідготовку освітніх працівників, що мають пройти курс з опанування системи.

Як повідомив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Олег Половинко, система матиме багато переваг.

«Серед переваг Єдиного освітнього простору — вдосконалення освітнього менеджменту, автоматизоване формування звітів, моніторинг освітнього процесу та діяльності, доступ до освітнього контенту та якісна взаємодія всіх учасників навіть дистанційно…» — зауважив Олег Половинко. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді