У київських школах списали 500 тисяч грн на ремонт укриттів

Протиправними діями столичному бюджету завдано збитків на понад 500 тисяч гривень

Ремонт шкільних укриттів

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

У Києві на ремонт укриттів у двох закладах освіти Голосіївського району списали кошти розміром понад 500 тисяч грн.

Таку інформацію зазначили у пресслужбі Київської міської прокуратури.

Відповідно до матеріалів слідства, у серпні 2022 року тендер на виконання капітального ремонту укриттів та захисних споруд у двох закладах освіти в Голосіївському районі виграло товариство, підконтрольне начальнику управління будівництва Голосіївської РДА.

Однак після завершення робіт підрядник вніс до офіційних документів неправдиві відомості щодо обсягів та вартості виконаних робіт, а начальник управління та інспектор технагляду затвердили їх.

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

За результатами експертизи, протиправними діями учасників схеми столичному бюджету завдано збитків на понад 500 тисяч гривень.

Особам причетним до цього: начальнику управління будівництва Голосіївської РДА, директору комунального підприємства та керівнику підрядної організації повідомлено про підозру за фактом заволодіння бюджетними коштами на реконструкції та оснащенні укриттів та службового підроблення. 

Наразі триває слідство та перевіряється причетність інших службових осіб до розкрадань коштів під час оснащення укриттів. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді