Як розпізнати, що підліток входить до організації «Редан»: роз’яснення Нацполіції

Новий молодіжний рух «Редан» набирає популярності. Нацполіція закликає провести розмову з дітьми, щоб убезпечити їх від впливу субкультури

Як розпізнати, що підліток входить до організації «Редан»: роз’яснення Нацполіції

Безпека підлітків в інтернеті під час війни

«Редан» – це напрямок молодіжної субкультури, який поширився у лютому 2023 року. У Москві внаслідок масової бійки загинули двоє підлітків. Штучне поширення цієї субкультури – є російською інформаційно-психологічна операцією. Мета – використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні», – зазначено в повідомленні Нацполіції.

Так, у великих містах України відбуваються сутички між двома субкультурами: ПВК «Редан» та так званими «АнтиРедан». Спілкування відбувається у телеграм-каналах, де закликають підлітків брати участь у масових бійках. Дітей ділять на групи, вказують точки зборів, на місцях знаходяться інформатори.

Як розпіднати учасників «Редан»

Підлітки мають ряд особливостей, які їх відрізняють від інших. Зокрема, довге фарбоване волосся, використовують символіку «павука», одягаються у вільний одяг. Цей напрямок молодіжної субкультури засуджує насильство зі сторони інших субкультур та виступає за індивідуальний стиль.

«Закликаємо дорослих приділяти увагу дітям, постійно роз’яснювати правила поведінки та уберегти від невиправданих вчинків. Не допускайте ситуації, коли неповнолітні підпадають під вплив агресора, підтримуючи подібні флешмоби. Піклуйтесь про дітей, цікавтесь їх дозвіллям, зокрема інтересами в Інтернет–мережі, проблемними питаннями та станьте для них найкращими товаришами», – наголошують у Нацполіції. 

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43146

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4036

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26487

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді