Як розпізнати, що підліток входить до організації «Редан»: роз’яснення Нацполіції

Новий молодіжний рух «Редан» набирає популярності. Нацполіція закликає провести розмову з дітьми, щоб убезпечити їх від впливу субкультури

Як розпізнати, що підліток входить до організації «Редан»: роз’яснення Нацполіції

Безпека підлітків в інтернеті під час війни

«Редан» – це напрямок молодіжної субкультури, який поширився у лютому 2023 року. У Москві внаслідок масової бійки загинули двоє підлітків. Штучне поширення цієї субкультури – є російською інформаційно-психологічна операцією. Мета – використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні», – зазначено в повідомленні Нацполіції.

Так, у великих містах України відбуваються сутички між двома субкультурами: ПВК «Редан» та так званими «АнтиРедан». Спілкування відбувається у телеграм-каналах, де закликають підлітків брати участь у масових бійках. Дітей ділять на групи, вказують точки зборів, на місцях знаходяться інформатори.

Як розпіднати учасників «Редан»

Підлітки мають ряд особливостей, які їх відрізняють від інших. Зокрема, довге фарбоване волосся, використовують символіку «павука», одягаються у вільний одяг. Цей напрямок молодіжної субкультури засуджує насильство зі сторони інших субкультур та виступає за індивідуальний стиль.

«Закликаємо дорослих приділяти увагу дітям, постійно роз’яснювати правила поведінки та уберегти від невиправданих вчинків. Не допускайте ситуації, коли неповнолітні підпадають під вплив агресора, підтримуючи подібні флешмоби. Піклуйтесь про дітей, цікавтесь їх дозвіллям, зокрема інтересами в Інтернет–мережі, проблемними питаннями та станьте для них найкращими товаришами», – наголошують у Нацполіції. 

 

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45486

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
90993

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді