МОН опублікувало проєкт для громадського обговорення щодо проведення НМТ-2023

Документ визначає основні засади підготовки та проведення НМТ у 2023 році

Порядок проведення НМТ-2023Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

Міністерство освіти та науки опублікувало проєкт Порядку проведення національного мультипредметного тесту.

У відповідному документі зазначаються основні засади підготовки та проведення НМТ у 2023 році, метою якого є оцінювання результатів навчання абітурієнтів, які вступатимуть до закладів вищої освіти.

Зокрема, цього року НМТ проводитиметься з предметів основного блоку — української мови та математики, а також з одного з предметів за вибором вступника.

Участь у НМТ зможуть взяти особи, які мають повну загальну середню освіту або завершують її здобуття у 2023 році.

Процедура реєстрації учасників НМТ відбуватиметься шляхом створення персонального кабінету та внесення до нього необхідних даних. 

Після підтвердження реєстрації в абітурієнта з’явиться можливість сформувати Сертифікат НМТ.

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

Для певних категорій осіб можуть бути організовані додаткові сесії тестування.

Результати НМТ визначатимуться за рейтинговою шкалою 100−200 балів.

Офіційне оголошення результатів тестування здійснюватиметься шляхом їх розміщення в персональних кабінетах учасників тесту.

Окрім того, проєкт Порядку проведення національного мультипредметного тесту передбачає інші особливості організації тестування, серед яких: вимоги до центрів тестування, права та обов’язки учасників НМТ тощо.

Період громадського обговорення проєкту Порядку проведення у 2023 році національного мультипредметного тестування триватиме до 12 березня 2023 року. Свої зауваження та пропозиції можна надсилати до 12 березня 2023 року на електронну адресу [email protected].

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143171

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86578

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47019

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді