У школах хочуть створити класи безпеки

МОН рекомендує створити такі класи для навчання дітей культури безпечної поведінки

У школах хочуть створити в школах класи безпеки

 

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

Рекомендації затверджені Міністерством освіти і науки України.

Класи безпеки – це інтерактивні класи, які спеціально оснащені, що дозволяє забезпечити освітній процес та постійну активну взаємодію всіх його учасників.

Рекомендовано використовувати класні кімнати, у яких проведено сучасний ремонт та які не містять елементів радянської епохи, де можна розмістити до 30 осіб.

Приміщення має бути з необхідною кількість парт чи столів для проведення занять.

Оснащення класу безпеки здійснюється відповідно до Примірного переліку обладнання для облаштування класів безпеки у закладах освіти. 

А для технічного оснащення в МОН рекомендують використовувати телевізори, відеопроєктори, екран для проєктора, акустичні системи, стенди, магнітні чи маркерні дошки, мобільний симулятор пожежної безпеки, вогнегасники, протигази та інше.

Класи безпеки можуть постійно доповлюватися новими предметами, змінюватись та постійно оновлюватись залежно від категорій здобувачів освіти, для яких проводяться заняття. Крім того, варто врахувати, що доступ до класів має бути і для осіб з особливими освітніми потребами.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43147

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4036

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26487

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді