Чи буде кіберполіція блокувати небезпечний контент

До кіберполіції звернулися щодо виявлення та блокування негативного контенту

Чи буде кіберполіція блокувати небезпечний контент

Сім небезпечних челенджів: ВРАХУЙТЕ НАЙВАЖЛИВІШЕ

Департамент освіти і науки Києва звернувся до кіберполіції з проханням вжити заходів із виявлення та блокування контенту, що може негативно впливати на емоційно-психологічний стан дітей чи пропагувати насильство та жорстокість.

Запобігання та протидія домашньому насильству: хто що робить

Про це повідомив заступник міського голови Києва Валентин Мондриївський на сторінці у Facebook.

«Ми звернулися з проханням до Головного управління Національної поліції в місті Києві взяти під особистий контроль проведення розслідувань за фактами нещасних випадків із дітьми, яких за останні два місяці сталося сім», - зауважив Валентин Мондриївський.

Також у проханні йдеться про посилення профілактичної роботи в місцях масового перебування підлітків та пошук можливостей блокувати небезпечну інформацію в кіберпросторі.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12186

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72623

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді