Кабмін оновив постанову щодо стажування студентів

Документ встановлює оновлені зразки заяви та типової форми договору про стажування

Стажування студентів у роботодавцівТрудові відносини в умовах воєнного стану: ГОЛОВНЕ

Кабінет Міністрів України оновив типову форму договору та порядок його укладання між роботодавцем та стажистами, які є студентами профтехів, коледжів чи вишів.

Згідно з оновленою постановою уряду, тепер керівником стажування можна вважати відповідального за стажування працівника, до якого не висуватиметься вимога щодо необхідного досвіду та стажу роботи не менш ніж 3 роки.

Окрім того, серед нововведень і те, що відомості про проходження стажування мають бути внесені до реєстру застрахованих осіб у порядку, встановленому ПФУ за погодженням із Мінсоцполітики.

Змінена постанова встановлює оновлені зразки заяви та типової форми договору про стажування учнів профтехів та студентів у роботодавця. 

Детальніше ознайомитися зі змінами постанови КМУ можна в прикріпленому документі. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді