Новий Базовий компонент дошкільної освіти — нові перспективи

Цифрове видавництво Експертус та журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу» запрошує на безплатний вебінар

Новий Базовий компонент дошкільної освіти — нові перспективи

Вебінар відбудеться 10 березня о 13.00.

Під час вебінару дізнаєтеся про:

  • принципи, закладені в основу стандарту дошкільної освіти
  • зміни у змісті інваріатного та варіативного складників
  • компетентності дитини як результат дошкільної освіти.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ

Лектори:

ГАВРИШ Наталія, головний науковий співробітник лабораторії дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН України, д-р пед. наук, професор.

ПІРОЖЕНКО Тамара, завідувач лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, д-р психол. наук, професор.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9718

Звіт вихователя дитсадка

Проблема звітності так чи інакше постає перед кожним педагогом закладу дошкільної освіти. Ми спробуємо допомогти розібратись, на що треба звернути увагу, які елементи звітності є обов’язковими, як зробити процес написання звіту універсальним.
62436

Прохолодна робота дошкільного закладу в літню спеку

Синоптики прогнозують спекотне й посушливе літо. Найвищою температура повітря буває в липні та на початку серпня. Як організувати провітрювання приміщень, аби запобігти негативному впливу спеки на дитячий організм
8911

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5076

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді