ВР ухвалила за основу проєкт закону, що має забезпечити доступність дошкільної освіти

Плата за харчування дітей: чи знаєте вимоги
Верховна Рада прийняла за основу проєкт закону про внесення змін до закону «Про дошкільну освіту», які мають забезпечити територіальну доступність шкільної освіти.
Таким чином, мета законопроєкту — створення сприятливих умов для першочергового зарахування до закладів дошкільної освіти осіб, що проживають в територіальних межах обслуговування таким закладом дошкільної освіти.
Як вміло публічно реагувати на негативні коментарі на сторінці закладу в соцмережі.
Окрім того, оновленим законом планується закріпити гарантоване право кожної дитини здобувати дошкільну освіту в дитсадку, що є найбільш доступним та найближчим до місця її проживання та визначити черговість зарахування дітей до закладів дошкільної освіти, запровадивши принцип територіальної доступності за аналогією територіальної доступності повної загальної середньої освіти.
→ Приклади наказів з кадрових питань ЗДО
Проблема звітності так чи інакше постає перед кожним педагогом закладу дошкільної освіти. Ми спробуємо допомогти розібратись, на що треба звернути увагу, які елементи звітності є обов’язковими, як зробити процес написання звіту універсальним.
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно нового Закону про дошкільну освіту. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок.
Із набранням чинності новим Законом про дошкільну освіту оновлено повноваження педагогічної ради ЗДО
Право на відпустки вихователям, як і будь-яким працівникам, з якими укладено трудовий договір, передбачено КЗпП та Законом України «Про відпустки». З’ясуємо, скільки триває щорічна основна відпустка вихователя та інших педагогів, що змінилося з прийняттям нового закону «Про дошкільну освіту» та на які інші види відпусток мають право педагоги ЗДО
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти