Діти відвідуватимуть територіально найближчі дитсадки

ВР ухвалила за основу проєкт закону, що має забезпечити доступність дошкільної освіти

Діти відвідуватимуть територіально найближчі дитсадки

Плата за харчування дітей: чи знаєте вимоги

Верховна Рада прийняла за основу проєкт закону про внесення змін до закону «Про дошкільну освіту», які мають забезпечити територіальну доступність шкільної освіти.

Таким чином, мета законопроєкту — створення сприятливих умов для першочергового зарахування до закладів дошкільної освіти осіб, що проживають в територіальних межах обслуговування таким закладом дошкільної освіти.

Окрім того, оновленим законом планується закріпити гарантоване право кожної дитини здобувати дошкільну освіту в дитсадку, що є найбільш доступним та найближчим до місця її проживання та визначити черговість зарахування дітей до закладів дошкільної освіти, запровадивши принцип територіальної доступності за аналогією територіальної доступності повної загальної середньої освіти.

Приклади наказів з кадрових питань ЗДО

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9718

Звіт вихователя дитсадка

Проблема звітності так чи інакше постає перед кожним педагогом закладу дошкільної освіти. Ми спробуємо допомогти розібратись, на що треба звернути увагу, які елементи звітності є обов’язковими, як зробити процес написання звіту універсальним.
62439

Прохолодна робота дошкільного закладу в літню спеку

Синоптики прогнозують спекотне й посушливе літо. Найвищою температура повітря буває в липні та на початку серпня. Як організувати провітрювання приміщень, аби запобігти негативному впливу спеки на дитячий організм
8912

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5076

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді