В УЦОЯО розповіли як відбуватиметься реєстрація на НМТ-2023

Покрокова інструкція щодо процедури реєстрації на НМТ для випускників 2023 року

Інструкція для реєстрації на НМТ-2023Трудові відносини в умовах воєнного стану: ГОЛОВНЕ

Реєстрація на участь в національному мультипредметному тесті у 2023 році відбудеться у квітні. Коли саме, повідомлять на сторінці УЦОЯО.

Таку інформацію зазначила заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко. 

Зокрема, вона повідомила, що випускнику для складання НМТ потрібно зареєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Пізніше на сайті УЦОЯО буде створено спеціальну форму для реєстрації на НМТ. Її випускник має заповнити дуже акуратно: дуже уважно внести всі свої дані. А також — завантажити необхідні документи: сканкопії та / або фото документів, свою фотографію.

Як зауважила представниця УЦОЯО, після завантаження документи підуть на опрацювання. Так, майбутній учасник НМТ отримає інформацію про те, що його зареєстрували на оцінювання. Потім випускнику потрібно сформувати на сторінці УЦОЯО сертифікат, вказавши відповідні дані. І лише у такому разі він може вважатися зареєстрованим учасником.

«Кожний зареєстрований учасник отримує на сайті УЦОЯО власну інформаційну сторінку. Це основний канал комунікації УЦОЯО з учасником НМТ», — відзначила Тетяна Вакуленко. 

Окрім того, безпосередньо на створеній інформаційній сторінці учасник НМТ отримає результати оцінювання. Ще раніше зможе отримати інформацію про те, де і коли саме проходитиме тестування. Зокрема всю актуальну інформацію щодо тестування.

«Якщо так сталося, що пункт тестування терміново довелося змінити через безпекову ситуацію, про це все ви дізнаєтеся на своїй інформаційній сторінці. Для того, щоб увійти на свою інформаційну сторінку, ви введете номер і PIN-код сертифіката НМТ», — наголосила представниця Українського центру оцінювання якості освіти.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143171

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86578

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47019

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді