УЦОЯО підтримує модель НМТ за типом 2+1

УЦОЯО повністю погоджується з презентованою МОН моделлю національного мультитесту

Модель НМТ 2+1

Трудові відносини в умовах воєнного стану: ГОЛОВНЕ

Український центр оцінювання якості освіти повністю погоджується з презентованою моделлю національного мультитесту, що була представлена Міністерством освіти та науки.

Таку інформацію зазначила заступниця директора УЦОЯО Тетяна Вакуленко під час презентації особливостей предметів НМТ, які є складовими тесту. 

Як вона зауважила, запропонована модель проведення НМТ була сформована на основі різних думок представників батьківської та освітянської спільноти.

«Це та модель, яка була узгоджена із комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки, та інновацій, це та модель, яку пропонувало Міністерство освіти і науки, з якою повністю погоджується Український центр оцінювання якості освіти. І вона, власне, була скомунікована на основі різних думок представників батьківської та освітянської спільноти. Водночас, як наразі відомо, можливі зміни», — акцентувала представниця Українського центру оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, що Міносвіти спільно з Українським центром оцінювання якості освіти 20 січня презентували модель проведення національного мультипредметного тесту, за результатами якого відбуватиметься конкурсний відбір вступників у заклади вищої освіти. 

Така модель передбачає включення до структури тесту двох обов’язкових предметів — української мови й математики, а також одного предмета на вибір учасника.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143170

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86577

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47018

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді