Коли та як проходитиме реєстрація на НМТ-2023

Як відбуватиметься реєстрація на цьогорічний національний мультипредметний тест

Реєстрація на НМТ-2023

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

Попри повномасштабну війну, українські школярі продовжують готуватися до національного мультипредметного тесту, що був уведений у 2022 році.

НМТ було сформовано для заміни проведення традиційного тестування у формі ЗНО. 

Як повідомляв міністр освіти та науки Сергій Шкарлет, що безпекова ситуація не дозволяє провести ЗНО у звичайному форматі, тому МОН має підготувати удосконалену версію національного мультипредметного тесту. Тобто НМТ 2023 матиме обов’язковий та додатковий блоки.

Зокрема, очільник відомства зазначав, що реєстрація на тестування стартує у квітні 2023 року, а сам тест вступники складатимуть у червні-липні 2023 року. Буде основна та додаткова сесії.

Однак точних дат початку реєстрації наразі немає.

Тестові завдання підготують відповідно до програм незалежного оцінювання з відповідних предметів.

Зауважимо, що для вступу до вишів у 2023 році можна буде використати результати НМТ 2022 та 2023 років та ЗНО 2020-2021 років.

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

Усі деталі проведення вступної кампанії оприлюднять у відповідному порядку прийому, який опублікує Міносвіти після ухвалення відповідного закону Верховною Радою України.

Поки що не відомий точний алгоритм проведення реєстрації, проте ймовірно, що вона буде такою як у 2022 році, через сайт Українського центру оцінювання якості освіти.

У визначені терміни там з’явиться сервіс Зареєструватися. Далі абітурієнти будуть формувати реєстраційні картки.

Вступник має перейти за посиланням, вказати персональні дані, прикріпити необхідні документи та фото.

Після реєстрації повинна надійти інформація від УЦОЯО про те, як дізнатися номер і пін-код для входу на особисту сторінку з актуальною інформацією.

Після надходження повідомлення абітурієнт зможе зайти у свій персональний кабінет вступника.

Акцентуємо, що це лише орієнтовні кроки реєстрації на НМТ 2023. Детальна інформація буде опублікована згодом. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді