Підготовка медичного кабінету до нового навчального року

У журналі «Медична сестра дошкльного закладу» № 08/2015 на допомогу медичній сестрі подано практичні рекомендації та приклади документів для підготовки до нового навчального року

Здається, ще вчора був червень, нині ж на календарі лишаються лічені дні до початку нового навчального року. Саме зараз найліпший час для перезапуску та встановлення курсу на реалізацію нових цілей. Набирайтеся сил та потроху налаштовуйтеся на роботу. У пригоді стане улюблений журнал «Медична сестра дошкльного закладу», серпневий номер якого присвячено «гарячим питанням» підготовки до нового навчального року.

Медична сестра має впорядкувати документацію, перевірити оснащення, проконтролювати наявність і терміни придатності лікарських засобів і виробів медичного призначення. У свіжому номері журналу вам на допомогу подано практичні рекомендації та приклади документів, розроблених колегами з Вінниці.

Однією з основних вимог до харчування дітей у дошкільному навчальному закладі є його якість і безпечність, що залежать від правильної обробки продуктів харчування під час приготування страв та дотримання санітарно-гігієнічних вимог в місцях їх зберігання. Недотримання цієї вимоги зумовлює захворювання на ієрсиніоз. Читайте про профілактику ієрсиніозів у приміщеннях, де зберігають продукти харчування та готують страви для дітей. А для тих медичних працівників, які завжди прагнуть самовдосконалюватися та підвищувати свій професійний рівень, подано тестові завдання для самоперевірки щодо організації харчування дітей у дошкільному навчальному закладі.

Актуальною є тема безпечності для здоров’я людини систем кондиціювання повітря. Справді, ці системи є сприятливим місцем для розмноження збудників небезпечних захворювань, зокрема таких, як легіонельоз. Тож на сторінках серпневого номера журналу розглянуто симптоми, причини виникнення, а також профілактику легіонельозу в дошкільному навчальному закладі та вдома.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27854

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47530

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42294

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді