Зруйновані школи отримають €100 млн допомоги від ЄС на відновлення

ЄС і Україна підписали угоду про відновлення пошкоджених війною шкіл

Відновлення українських шкіл

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

Європейська Комісія та Уряд України підписали угоду про пакет підтримки обсягом 100 мільйонів євро для відновлення та реабілітації шкіл, зруйнованих внаслідок повномасштабної агресії рф проти України.

Таку інформацію зазначили у Представництві Європейського Союзу в Україні.

Передбачається, що відповідна допомога надходитиме до України через гуманітарних партнерів ЄС, а частково — як бюджетна підтримка для Уряду України.

Окрім того, до пакету допомоги входять виділені 34 мільйони євро гуманітарної допомоги, з них 20 мільйонів євро спрямовуються через Управління ООН з обслуговування проєктів (UNOPS) і 14 мільйонів євро — через Програму розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН).

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

Така підтримка буде спрямована на дрібний та середній ремонт, зокрема на ремонт вікон, дахів, дверей, санітарного обладнання і опалення, а також на наданні шкільного обладнання для навчальних приміщень та бомбосховищ.

Зокрема, 66 мільйонів євро буде надано безпосередньо українському уряду як бюджетна підтримка.

Також Європейська Комісія виділила близько 14 мільйонів євро на придбання шкільних автобусів, щоб безпечно перевозити українських дітей до школи.

Комісія започаткувала й загальносоюзну кампанію солідарності з благодійної передачі шкільних автобусів для України, які спрямовуються через Механізм цивільного захисту ЄС.

Наразі з ЄС та його держав-членів прямують приблизно 240 автобусів. Згодом надійде ще більше.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42128

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді