У Держслужбі пропонують впровадити громадську акредитацію шкіл

Державною службою якості освіти розроблено механізм громадської акредитації закладів освіти

Громадська акредитація закладів освіти

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

Громадська акредитація закладів освіти стане альтернативою процедурі інституційного аудиту.

Таку інформацію обговорювали під час круглого столу «Діалог з громадськістю: Громадська акредитація закладів освіти — шлях сміливих та успішних», який був організований Державною службою якості освіти.

Передбачається, що громадська акредитація оцінюватиме заклади освіти щодо ефективності внутрішньої системи забезпечення якості освіти та забезпечення досягнення здобувачами освіти результатів навчання, передбачених освітніми програмами та стандартами освіти.

Як впоратися з емоційними складнощами: поради

Результати такого оцінювання прирівнюватимуться до результатів інституційного аудиту та будуть дійсними протягом п’яти років.

Окрім того, планується, що новий інструмент громадської акредитації надасть школам можливість реалізувати передбачену законом «Про освіту» автономію.

Зокрема, впровадження громадської акредитації дозволить самостійно обирати суб’єкта, що буде проводити оцінювання якості освіти та освітньої діяльності та допоможе у формуванні позитивного іміджу та репутації.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143168

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86577

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47018

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді