Кабмін затвердив Стратегію впровадження гендерної рівності

Метою Стратегії є запобігання та протидія будь-якій гендерній дискримінації та булінгу у сфері освіти

Гендерна рівність у сфері освіти

Як провести тарифікацію педагогів

Кабінет Міністрів затвердив Стратегію впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року та затвердив операційний план з її реалізації на 2022–2024 роки.

У відповідному документі зазначені базові принципи, цільові групи, стратегічні цілі та завдання щодо реалізації державної політики стосовно забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері освіти.

Мета цієї Стратегії — запобігання та протидія будь-якій дискримінації та булінгу у сфері освіти для всіх учасників освітнього процесу на всіх рівнях освіти.

Акцентними в документі є кілька стратегічних цілей, серед яких комплексне впровадження принципів і заходів щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, поваги до людської гідності та недискримінації у нормативно-правових документах у сфері освіти.

Відвідування ЗДО без організації харчування: як оформити

Окрім того, у змісті Стратегії передбачається посилення ролі закладів освіти у координації дій суб’єктів реалізації державної політики щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері освіти та можливості професійної спільноти фахівців з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

А також документ є гарантом забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, впровадження практик інклюзивності у сфері освіти як основи для подолання наслідків військових дій і післявоєнної відбудови України та розширення міжнародної співпраці.

Очікується, що забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків повинно сприяти забезпеченню всім учасникам освітнього процесу в Україні рівних можливостей доступу до освіти і науки незалежно від їхньої статі або інших ознак

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді