Оцінювання учнів у Києві перенесуть

У столиці школам рекомендують перенести дату оцінювання школярів за І семестр

Оцінювання учнів у школах КиєваЯк підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

Столичний департамент освіти та науки рекомендував директорам київських закладів освіти перенести дату оцінювання школярів за І семестр до 1 березня 2023 року.

Відповідне рішення пропонують через довготривалу відсутність зв'язку між учнями та вчителями внаслідок переривання та часткового призупинення освітнього процесу у звʼязку із повітряними тривогами, відсутністю електроенергії, опалення тощо.

Саме тому педагогімчним радам закладів освіти рекомендовано перенести дати оцінювання для учнів, які не можуть бути атестованими за результатами І семестру.

Окрім того, школам рекомендовано організувати під час зимових канікул компенсаторні консультації та заняття з окремих предметів, під час яких надати можливість учням, зустрівшись з вчителем, надолужити пропущений матеріал та, у разі необхідності, скоригувати семестрову оцінку.

«Шановні педагоги! Враховуючи гарантовану статтею 23 Закону України «Про освіту» академічну автономію закладів освіти, пропонуємо розглянути такі випадки на засіданні педагогічної ради та прийняти відповідне рішення», —  зауважили у Департаменті освіти та науки Києва.

Рекомендація Департаменту освіти та науки

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді