Сертифікація вчителів пошириться на мовників і математиків

У 2023 році сертифікацію зможуть пройти вчителі української мови й літератури та математики

Сертифікація вчителів

Як провести тарифікацію педагогів

Міністерство освіти та науки планує у 2023 році поширити сертифікацію на інші категорії педагогічних працівників.

Така ідея обговорювалась під час зустрічі міністра освіти Сергія Шкарлета та голови Держслужби якості освіти Руслана Гурака, в. о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерія Бойка із вчителями початкових класів, які успішно пройшли сертифікацію у 2022 році.

Передбачається, що наступного року МОН запровадить сертифікацію вчителів базової середньої освіти — мовно-літературної та математичної освітніх галузей та керівників закладів освіти.

Окрім того, на 2023 рік заплановано квоти: вчителі початкових класів — 2 тисячі осіб, вчителі української мови та літератури — 500 осіб, вчителі математики — 500 осіб.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді