У школах реорганізували предмет загальновійськової підготовки

В українських школах ветерани викладатимуть загальновійськову підготовку

Військова підготовка в закладах освітиЯк працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

Українських ветеранів та ветеранок залучатимуть до викладання у закладах освіти початкової загальновійськової підготовки.

Таку інформацію зазначили в пресслужбі Міністерства у справах ветеранів України.

Зокрема, Кабмін розширив перелік педагогічних працівників, які викладають початкову загальновійськову підготовку в закладах освіти України. До викладання цієї дисципліни також зможуть залучатись і українські ветерани — учасники російсько-української війни.

«Ми хочемо, щоб наші Захисники й Захисниці, які є носіями національної ідентичності, мали змогу працювати у сфері військово-патріотичного виховання української молоді. До того ж залучення ветеранів до роботи з учнями — це також важлива складова їхньої інтеграції в цивільне життя», — наголосила Юлія Лапутіна, міністерка у справах ветеранів України.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді