Мінфін: гроші на НУШ у наступному році будуть

Держбюджетом на наступний рік передбачено фінансування Нової української школи

Фінансування реформи НУШ

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

Державним бюджетом на наступний рік передбачено фінансування реформи Нової української школи.

Таку інформацію зауважив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев у своєму інтерв’ю. 

«Ми передбачили можливість продовжити фінансування “Нової української школи”. У будь-якому випадку освітня реформа не повинна зупинятися. Тому спільно з парламентським Комітетом з питань освіти, науки та інновацій напрацювали механізм використання можливих залишків саме на потреби реформування. Щоб навіть під час війни уникнути звинувачень у тому, що Уряд нібито згорнув реформи», — акцентував представник фінансового відомства.

Зокрема, чиновник повідомив, що попри певну критику від представників освітньої спільноти, наступного року з фінансуванням освіти все буде добре.

«Ми не залишимо Міносвіти на самоті з проблемами. Зараз майже щодня контактуємо із колегами з МОН, щоб правильно розподілити передбачений на наступний рік ресурс за напрямами, програмами й між регіонами», — наголосив Роман Єрмоличев.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді