Цифрове видавництво Експертус надає інформаційну підтримку підприємствам та установам на деокупованих територіях

Якнайшвидше відновити повноцінне цивільне життя в деокупованих українських містах і селах — одне з пріоритетних завдань держави. Проте і відповідальний бізнес не залишається осторонь.

blagodiina_2022_Pedrada.png

Цифрове видавництво Експертус запровадило благодійну програму, за якою заклади освіти, охорони здоров'я, бюджетні установи та підприємства всіх форм власності на деокупованих територіях отримують безплатний доступ до професійних електронних журналів та експертних систем.

«Ми хочемо зробити свій внесок тим, що ми вміємо і знаємо найкраще,розповідає генеральний директор Цифрового видавництва Експертус Артем Тепляков.У наших системах та журналах провідні експерти України роз’яснюють законодавство та надають приклади вирішення щоденних робочих ситуацій. Тож упевнений, що наші продукти допоможуть якнайшвидше увійти в робочий режим бухгалтерам, працівникам кадрових служб, спеціалістам із держзакупівель, фахівцям охорони праці, керівникам медичних закладів та освітніх установ».

Наразі програма безплатного доступу до електронних видань та систем Цифрового видавництва Експертус доступна юридичним особам, які зареєстровані у Волчанському, Куп’янському та Ізюмському районах Харківщини, а також у Херсонській області. Видавництво планує надалі масштабувати програму на всі деокуповані українські території.

Для того щоб отримати безплатний доступ до потрібного електронного журналу або експертно-правової системи, заповніть форму за посиланням: forms.office.com/r/KPnWNDZTYca.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Активності для дошкільнят

Влітку діти охочі до експериментів та відкриттів. Скористайтеся цим і проведіть для старших дошкільників літню розвагу на свіжому повітрі: з рухливою грою за методикою Карла Орфа, віршами, піснями, іграми і квітковим дизайном
19978

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді