У Держслужбі визначили мінімальний бал проходження сертифікації

Цьогоріч для видачі сертифіката педагогам необхідно набрати як мінімум 122 бали

Пороговий бал сертифікації

Як провести тарифікацію педагогів

У Державній службі якості освіти визначили пороговий бал успішного проходження сертифікації педагогів початкових класів у 2022 році.

Таким чином, для успішного складання й отримання сертифіката вчителям необхідно набрати як мінімум 122 бали.

Як повідомив голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак, цьогоріч успішно пройшли сертифікацію понад 1.1 тисячі педагогів.

«1171 учитель початкових класів успішно пройшов сертифікацію, набравши 122 і більше балів за результатами вивчення практичного досвіду роботи», — зауважив керівник Держслужби.

Чи зобов’язані керівники закладів освіти подавати декларацію

Зокрема, він зазначив, що максимальну кількість балів набрали 52 педагога.

«Відзначу, що максимальні 160 балів отримали 52 вчителів, з яких кожен третій — сертифікований учитель 2019 року. Це говорить про високий рівень підготовки, відповідальності учасників сертифікації всіх років та довіру до цієї процедури», — наголосив Руслан Гурак.

Варто нагадати, що педагоги, які успішно пройшли сертифікацію, мають право на зарахування сертифікації як проходження чергової або позачергової атестації та доплату у розмірі 20% до ставки заробітної плати.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
142229

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86414

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46957

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді